Blaty granitowe

Najwyższej jakości blaty granitowe – Rzeszów i okolice

Specjalnością zakładu kamieniarskiego Granico są wysokiej jakości blaty granitowe, które – w zależności od zastosowanego do produkcji materiału – pasują niemal do każdego wnętrza. Ich trwałość, staranność wykonania oraz niesamowity klimat, jaki wnoszą do aranżacji to główne zalety wyboru takiego rozwiązania. Nasza marka tworzy blaty granitowe (Rzeszów i okolice to główny obszar działania Granico, jednak zapraszamy do kontaktu również klientów z innych rejonów Polski) z najwyższej jakości kamienia, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.


Blaty granitowe są gwarancją trwałości na wiele, wiele lat. Nie ulega bowiem wątpliwości, że granit jest materiałem niezwykle odpornym na działania wszelkich detergentów, a także uszkodzeń mechanicznych. Odpowiednio konserwacja i użytkowania jest w stanie zapewnić wieloletnie użytkowanie takiego elementu kuchni, łazienki czy salonu, bez uszczerbku dla jego wyglądu. Blaty granitowe (Rzeszów, ul. Siemieńskiego 14 – to adres naszej firmy, w której służymy poradą i inspiracjami) są więc najlepszym wyborem, nie tylko jeśli chodzi o ich estetykę, ale również o trwałość materiału.


Wiele osób obawia się, ze blaty granitowe będą wyglądać zbyt surowo we wnętrzu. Marka Granico przyjęła sobie za cel udowodnić klientom, że granit psuje niemal do każdego stylu wnętrzarskiego. Blaty granitowe z jasnego kamienia będą świetnie wyglądać w minimalistycznej, skandynawskiej łazience, a blaty granitowe o ciemnej barwie podkreślą styl klasyczny. Ponadto takie rozwiązanie pasuje również do stylu rustykalnego, czerpiącego inspiracje z natury czy do aranżacji industrialnych – surowych i przejrzystych. Serdecznie polecamy nasze blaty granitowe (Rzeszów).Projekt i wykonanie: MG Studio

Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,
zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
x
Nowy adres firmy:
ul. Siemieńskiego 14, 35-203 Rzeszów
NIP: 517-003-79-38