Konglomerat

Trwały i piękny konglomerat (Rzeszów)

Zakład kamieniarski Granico oferuje swoim klientom najwyższej jakości konglomerat (Rzeszów), przeznaczony do wyrobu parapetów, blatów, a także innych elementów wystroju eleganckich, klasycznych i ponadczasowych wnętrz. Konglomerat jest połączeniem kwarcu i innych dodatków, które gwarantują wyjątkowo czystą barwę materiału, przez co konglomerat staje się jedną z najbardziej oryginalnych opcji, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. Kolor surowca, jakim jest konglomerat, zależy od wielu czynników, jednak jesteśmy pewni, że każdy miłośnika kamiennych dodatków wybierze coś dla siebie.


Starannie wyselekcjonowany przez naszą markę konglomerat (Rzeszów to główny obszar naszego działania, jednak zapraszamy do kontaktu również klientów z innych rejonów Polski) stanowi doskonałe uzupełnienie wnętrz – zarówno tych w stylu rustykalnym (inspirowanych – tak jak aranżacje kamienne) – pięknem natury, klasycznych (w których konglomerat może grać pierwsze skrzypce), a także industrialnych i skandynawskich (minimalizm tego materiału podkreśli prostotę takich rozwiązań) oraz wnętrz glamour, które słyną z połyskliwych powierzchni (konglomerat cechuje właśnie mocno błyszcząca powierzchnia). Dodatek ten można stosować w łazienkach, salonach, a także kuchniach – konglomerat jest bowiem odporny na działanie wielu czynników zewnętrznych).


Konglomerat (Rzeszów, ul. Siemieńskiego – to adres naszego zakładu – zapraszamy) jest odporny na długotrwałe działanie wody i wilgoci (przez co sprawdza się w łazienkach i kuchniach), promieniowania UV, a także na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania, wykruszenia). Polecamy więc konglomerat wszystkim osobom, które z jednej strony cenią sobie piękno natury, a z drugiej – pragną zatrzymać jej ułamek w swoich wnętrzach na długie, długie lata.Projekt i wykonanie: MG Studio

Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,
zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
x
Nowy adres firmy:
ul. Siemieńskiego 14, 35-203 Rzeszów
NIP: 517-003-79-38