Parapety

Kamienne parapety (Rzeszów i okolice)

Kamień jest materiałem, który od lat stanowi obiekt pożądania wielu architektów, a z drugiej strony – miłośników klasycznego wystroju wnętrz. Nic dziwnego – jego piękno, majestat, uniwersalność i trwałość są cechami, które pozwalają dopasować ten materiał niemal do każdej aranżacji. Jednym z elementów, które mogą podkreślać charakter pomieszczenia, są parapety – wykonane z kamienia będą zachwycać gości i domowników przez wiele, wiele lat. Najtrwalsze parapety (Rzeszów) oferuje nasza firma – zakład kamieniarski Granico.


Parapety można wykonać z wielu rodzajów kamienia. Marmur idealnie wpasuje się w charakter klasycznych wnętrz, hołdujących stylowi art deco i czerpiących inspirację z francuskich salonów. Parapety z granitu będą z kolei odpowiednie do uzupełnienia surowych, industrialnych aranżacji oraz pomieszczeń zaprojektowanych w stylu skandynawskim. A wystrój rustykalny? Fenomenalnie komponują się z nim trawertynowe parapety. Rzeszów to miasto, w którym trudno znaleźć dobrego kamieniarza. Polecamy więc nasze usługi i zachęcamy do kontaktu – wspólnie dobierzemy odpowiedni materiał na zachwycające wszystkich parapety dla Twojego domu.


Parapety z kamienia są niezwykle trwałe. Nie straszna im długa ekspozycja na promienie słoneczne, wahania temperatur (które zdarzają się przy nieszczelnych oknach), a także działanie wilgoci. Jeśli nadal nie wiesz, czy na pewno chcesz mieć w swoim domu lub mieszkaniu kamienne parapety, sprawdź nasze realizacje i przekonaj się, jak taki dodatek wspaniale ożywia wnętrze i dodaje mu oryginalnego charakteru. Kamienne parapety (Rzeszów, ul. Lwowska 54a – to adres naszego zakładu) są najlepszym wyborem do stylowego wnętrza!Projekt i wykonanie: MG Studio

Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,
zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
x
Nowy adres firmy:
ul. Siemieńskiego 14, 35-203 Rzeszów
NIP: 517-003-79-38