Schody

Uniwersalne, klasyczne i piękne schody – Rzeszów i okolice

W naszym zakładzie kamieniarskim realizujemy zamówienia na kamienne schody. Dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy zawsze zachwycał nawet najbardziej wymagających klientów, a także ich gości. Schody z marmuru, trawertynu czy innego kamienia od zawsze kojarzyły się z luksusem i elegancją – nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób pragnie mieć takie schody w swoim domu. Nasze schody (Rzeszów) to gwarancja nie tylko piękna, ale również trwałości – na całe lata!


Zespół fachowców zakładu kamieniarskiego Granico każdorazowo dba o to, by schody zostały wykonane dokładnie tak, jak życzy sobie tego klient. Doświadczenie i umiejętności naszych pracowników są gwarancją tego, że kamienne schody będą starannie wykończone. Kamień jest materiałem idealnym na schody – nie odpryskuje, a prawidłowo konserwowany nie wyciera się przez długi czas i potrafi zachować swój blask na lata. Jeśli chcesz więc dodać charakteru swoim wnętrzom, postaw na schody z kamienia.


Kamienne schody (Rzeszów i okolice to główny obszar naszego działania, ale do kontaktu zapraszamy również klientów z całej Polski). Pasują niemal do każdego wnętrza. Aranżacje rustykalne zyskają na lekkości i naturalności, pomieszczenia w stylu industrialnym nabiorą szyku i przejrzystości, a schody z granitu niezawodnie sprawdzą się w klasycznych salonach czy na klatkach schodowych. Pamiętaj, że jeśli cenisz piękno kamienia, a przede wszystkim jego trwałość, możesz zaaranżować swoje schody (Rzeszów) tak, jak chcesz. Szeroki wachlarz kolorów materiału, rodzajów kamienia oraz wykończeń pozwoli na dopasowanie Twojej wizji do rzeczywistego projektu i późniejszej realizacji.Projekt i wykonanie: MG Studio

Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie,
zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
x
Nowy adres firmy:
ul. Siemieńskiego 14, 35-203 Rzeszów
NIP: 517-003-79-38